Psişik güçler-Paranormal Olaylar Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sevgiliden Kurtulma Büyüsü

YazarMesaj
Darkness
Başlangıç
Başlangıç
Darkness

Rep gücü : 178

Sevgiliden Kurtulma Büyüsü Empty
MesajKonu: Sevgiliden Kurtulma Büyüsü   Sevgiliden Kurtulma Büyüsü Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 12:47 pm

Bu büyüde; içine hapsedildiğiniz bir ilişkiden,kendiniz ve partneriniz acı,ihanet ve kalp kırıklığı hissetmeden,kurtulmak ve yeni şeyler yaşamak için niyet edebilirsiniz..

MALZEMELER

-Düz sunak yüzeyi
-Kırmızı mum
-Siyah mum
-5 tarot kartı (kupa yedilisi,kupa ikilisi,kılış sekizlisi,kılıç ikilisi ve aşıklar kartı)
-Tuz
-Bir bardak su
-Sevgilinizin bir tutam saçı
-Gül yaprakları

Kırmızı mumu,sunağın kuzeyine;siyah mumu güneyine yerleştirin ve yakın.Aşıklar kartını ortaya bırakın ve şu sözleri söyleyin:

"Burada kendim ve (kurtulmak istediğiniz sevgilinizin ismini söyleyin) adına, Tanrılar bize baksın ve bana onu kendi yoluna yollamam için yardım etsin"

Kupaların yedilisini,sunağın batısına yerleştirin ve kupaların ikilisini artı işareti oluşturacak şekilde üstüne bırakın ve bu işlemi üç kere tekrarlayın ve şu sözleri söyleyin:

"O,burada ama başka yere bakıyor,onun duyguları değişiyor,gidiyor ve benden uzaklaşıyor."

Kılıçların sekizlisinin üstüne artı işareti oluşturacak şekilde kılıçların ikilisini koyun ve sunağın doğusuna yerleştirin,bu işlemi üç kere tekrarlayın ve şu sözleri söyleyin:

"O,gidiyor,dönüş yolunu bulamıyor.Şimdi temelli gidiyor.."

Pusulanın dört ana yönüne biraz tuz serpiştirin.Sonra bir kovadaki suya istemediğiniz sevgilinin saçından bir tel ve gül yaprakları koyun ve sunağın ortasında onları yakın...
--------------------------------------------------------------------------Alıntıdır.

Sevgiliden Kurtulma Büyüsü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Aşk Büyüsü
» Aşk Çayı Büyüsü
» Elma Büyüsü
» Ev Koruma Büyüsü
» Aşk Güçlendirme Büyüsü