Psişik güçler-Paranormal Olaylar Forumu

Psişik güçler-Paranormal Olaylar Forumu


 
AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 RA-SHEEBA TARİHÇE

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
demon-php
Admin
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 187
Rep gücü : 437
Kayıt tarihi : 13/08/09
Yaş : 36
Nerden : istanbul

MesajKonu: RA-SHEEBA TARİHÇE   Ptsi Ağus. 17, 2009 1:28 am

Başlangıçta bir dizi şaşırtıcı olaylar RA-SHEEBA’nın doğmasına sebep oldu.

Herşey “Esas Oyuncular”dan biri olan Michael’in, 1982 yılında Broken Hill’deki Barrier Dağlarının eteklerinde bulunduğu sırada bir “Merkez” vizyonu alması ile başladı.

1991 yılında Michael ve ailesi, kendisine vizyonda gösterilen yer olan malikaneye taşındılar. Mart 1998 de , İngiltereden Adelaid’a gelen bir çiftle tanıştılar. ”Ruh” tarafından kendilerine İngiltere Glastonbury ‘de Tanrıça enerjisini çapalamak üzere bir ritüel yapmaları söylenmişti ve bu töreni yaptılar.

Sonra 25 Eylül 1998’de aynı töreni yapmak için Avustralya’daki “Alice Springs” e gitmeleri bildirildi. Önce Adelaid’e gittiler ve sonra Alice Springs’e gitmeyi planladılar, fakat belirtilen tarihte Alice Springs’te olamadılar. Ruh kendilerine üzülmemelerini, birinin onları evine davet edeceğini ve gitmek durumunda olacaklarını söyledi.

Merilyn Bretherick onları Barrier Dağları’nın eteklerinde “Springs” denen yerde bulunan evlerine davet etti. Kabul ettiler ve Tanrıça enerjisini çapalamak üzere bir tören yapıp yapamayacaklarını sordular. Tören uygulandı. Enerji harikuladeydi.

Tanrıça enerjisi “The Springs” de ikamet eden kişilerle çalışmaya başladı. Herbirinin oynayacakları rolü “hatırlamalarına” sebep oldu.


Peter Johanson sembollere ve kelimelere kanal olmaya başladı. Merilyn RA-SHEEBA formatını ve bir inisiyasyon işlemini almaya başladı. Michael de dünyayla bağlantısını kuruyordu. Geçmişteki yaşamlarımızı ve RA-SHEEBA ‘nın Firavun ve eşi aracılığı ile Mısır’a ilk getirilme dönemindeki rollerini hatırlamaları ilginçti.

Ruh tarafından bunun adına”RA-SHEEBA” demeleri istendi. (Okunuşu Raa Şiba) İngiltereden gelen çift Alan ve Shirley de (semboller ve format olmadan) gelen enerjiyi alıyorlardı. Onlara da “RA-SHEEBA” olarak adlandırmaları söylenmişti. Alan, Shirley ve Tina bir kez daha Avustralya’ya gittiler ve hep birlikte ilk RA-SHEEBA Workshop’u oluşturdular. 8 “Esas Oyuncu” inisiye edildiler ve RA-SHEEBA Master’i oldular.

Şu anda Avustralya, İngiltere, Alaska, Yunanistan, Kanada, ABD, Türkiye, NewMexico, Ekvador, İsrail, Lübnan, Mısır, İsviçre ve Hollanda’da RA-SHEEBA Masterleri bulunmaktadır. Peter ve Merilyn RA-SHEEBA’yı Victoria/Avustralya’ya taşıdılar ve şimdi de İnternette yer alıyor.

Hem de “Ruh” un istediği şekilde dünyayı kucaklamaya devam ediyor. turgay reikden marimari

-SHEEBA, Evrensel Yaşam Enerjisi’nin çok kuvvetli bir bölümüdür.

Artık; insanlığın toplam titreşimi,istenen titreşim seviyesine ulaştı ve bu bilgi ve enerji girdapları süzülmeye başladı. Bu düzeye son olarak Mısır’da,”Gözetleyiciler”’in titreşimi nihayet bu seviyeye ulaştığı zaman erişilmişti. Esas oyuncular hazırdı ve insanlara bunu aktaracak güce sahip olan kişi Firavun’du. Firavun öldükten sonra herşey kayboldu şimdi bu esas oyuncular bu enerjiye sahip olabilmek için tekrar “oyun tahtasında”ki yerlerini aldılar. Bu sefer bu enerjiye birçokları sahip olacak ve yükseliş statüsünde çok değerli bir katkısı bulunacaktır. Artık suistimal edilemeyecek !. Edilemez çünkü bu enerji tek bir grup ya da kişinin tekelinde olmayacaktır. Birçok kişi sahip çıktığında ve bütünlük gösterdiğinde, daha önce hiç olmadığı kadar büyük bir enerji akmaya başlayacaktır. Bu RA enerjisinin SHEEBA enerjisi ile ilk defa birleşmesidir.

“SHEEBA” Sevginin, cinsel, yaratıcı, neşeli ifadesi ve kaynağa direkt olarak yönelen Evrensel Şifa Enerjisinin “dişi” kısmıdır. “RA” yani kaynak, Büyük Merkezi Güneş’ten doğar.
“Sheeba”, ”Ra”ya giden yolu gösterir. Sadece ” Sheeba “ aracılığı ile “Ra” ‘ya ulaşabilir ve Yuva’ya giden doğru yolu bulabiliriz.

RA-SHEEBA şifası doğrudan çakralar üzerinde çalışır. DNA’mızı ve elektromanyetik alanımızı değişime uğratarak bize SEVGİ’yi öğretir ve onunla bağlantımızı kurar. Sevgi her seviyede ilerlememize yardımcı olan unsurdur.

Enerjiye sahip çıkmalı ve titreşimin bizi değiştirmesine izin vermeliyiz. Işığa sahip çıkın. Işığımızı herkese gösterelim ve Işığı kimlerin farkettiğini görelim.

İnisiyasyon neler yapar?

Titreşiminizi ve ruh renklerinizi değiştirerek sevginin benliğinizin içinden akmasına yol açar.

RA-SHEEBA’ya uyumlanmaya hazır olduğumuzu nasıl bileceğiz.?

Titreşimi hissedeceksiniz.Bunu hissedenler tekrar “Gözetleyici” ve Ra enerjisine sahip kişiler olacaktır.

RA-SHEEBA NUMEROLOJİ

R=9, A=1 : Toplam=10 S=1, H=8, E=5, E=5, B=2, A=1 : Toplam=22

RA=10 ve SHEEBA=22 toplamları 32 ‘dir. Bu toplam Kader Yolunun Sayısı’dır.

RA=1 ‘daki ünlülerin ve SHEEBA=11 ‘ deki ünlülerin toplam sayısı 12 eder ve bu da 3’e indirgenir. Bu,Ruh’un Sayısıdır.

RA=9 ‘daki ünsüzlerin ve SHEEBA=11 ‘ deki ünsüzlerin toplamı 20 eder ve bu da 2’ye indirgenir. Bu, Dış Kimlik Sayısıdır.

Doğum tarihinin toplamı Yaşam Yolunun Sayısıdır.

Aşağıda açıklanan geçici titreşim bir alt çevrim titreşimidir. Ruh, Dış Kimlik ve Kader Yolu sayıları ise yaşam boyu çevrimin titreşimleridir. Bu ana çevrimlerin içinde, birkaç ay ya da yıl sürebilecek olan minör ya da alt çevrimler vardır. Ana titreşimin tanımlanmasında rolleri olduğu için bunları da kapsama aldım.

RUH SAYISI

Ruh Sayısı “ 12/3 “ olup,yüksek bir ruhani titreşimi belirtir ve Tanrı/Tanrıça’yla olan Ruhsal İlişkinin bilincinde olunması, diğerlerine yardımcı olmak için büyük bir istek duyulması esasına dayanır. ” 12/3 “ ayrıca, daha yüksek bir düzenin zevklerine erişme, yani gerçek Ben’in doğmasına izin verme arzusudur. Geçici bir Titreşim olarak da, BEKLEME DÖNEMİ, BAKIŞ AÇISININ, TALİHSİZLİĞİN ve BOYUN EĞMENİN DEĞİŞMESİDİR.

TAROT

Tarot sembolizmi Asılı Adam’dır. Anahtar kelime ters çevrildiğinde vahayı,deniz ya da suyu ve aynı zamanda ilahi gücün ilk suyunu temsil eder. Bu kart olayların her zaman görüldükleri gibi olmadıklarına işaret eder. (Yuva’ya yolculuk’ta bu sık sık belirtilmektedir.) Gerçek anlayış için yüzeyin derinlerine bakan, bilinç ve kontrolü mükemmel olan bir kişiyi temsil eder. Bu kişi dünya sorunlarını anlayabildiği için, dünyayı başaşağı bir durumda algılayanların kendisini “deli” olarak nitelendirdiklerinin bilincindedir.

ASTROLOJİK OLARAK

Astrolojik açıdan, ”3” ‘ü yöneten Jüpiter’dir. Yay burcu ve dokuzuncu ev, yüksek eğitim ve derin felsefe ile açılmayı ve bu zihinsel açılımın amacının yaşamın soyut sırlarını haiz bir aydınlanma olduğunu temsil eder.

GÖRÜNEN KİŞİLİK SAYISI

Görünen kişilik sayısı olan “20/2”; anlayışı,adaptasyonu ve yenilenmeyi temsil eder. Bu çevrimsel süreç uyanmış insan kişiliğini yaratır. Çünkü yargı anı ile bilinçlenme anı birbirleriyle örtüşürler. Geçici titreşim olarak,bu durum DÖNÜM NOKTALARI, KARARLAR, BİLİNÇLİLİK, ADAPTASYON ve YENİDEN YAPILANMA’yı kapsar. Bu bir gelişim sürecidir. Geleceğin gerçekleri daha şimdiden filizlenmektedir. Değişim ihtiyacına karşın direnç gösterilmemelidir.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://parapsikolojik.yetkinforum.com
 
RA-SHEEBA TARİHÇE
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FEN - ANADOLU - DÜZ LİSE ÜNİTELENDİRİLMİŞ YILLIK DERS PLANLARI 2009-2010
» Topraksız tarım-alıntıdır-

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Psişik güçler-Paranormal Olaylar Forumu :: Enerji sistemleri :: Ra-Sheeba-
Buraya geçin: