Psişik güçler-Paranormal Olaylar Forumu

Psişik güçler-Paranormal Olaylar Forumu


 
AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Hüddam Daveti

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
çitoz
Moderatör
Moderatör


Mesaj Sayısı : 38
Rep gücü : 90
Kayıt tarihi : 20/08/09

MesajKonu: Hüddam Daveti   Ptsi Ağus. 24, 2009 12:06 am

Hüddam Daveti
ALLAHÜMME İNNİY ESELÜKE Bİ KAFİL KUDRETİ VE HAİL İHATATİ VE BİLAMİL LEVHİ VELLATİYFİ VE Bİ HAİL HEYBETİ VEL HİDAYETİ VE BİVAVİL VELAYETİ EN TEC’ALE Lİ KUDRETEN VE İHATATEN ALA DEKAİKIL KAİNETİLLEVHİYETİ MÜBDECİHEN BİBAİL HEYBETİ MÜHDETİYEN LİMEN Şİ’TE HİDAYETİHİ ENTEL HADİ MENİSTEHDİYETEHÜ YA MEN SATREHÜ AMMA CAMİY’IL CİHATİ VETTEGİYRATİ VETTEA’TİYLETİ VEL HEVADİSİ VENNAZİYRİ VELLEBEDİ VEULİB’KİSAMİ VEL ADEDİ KUL HÜVALLAHÜ AHADÜN YA VAHİDÜN Fİ DEYMÜMİYETİMÜKIHİL KADİYMİ AN GAYRİ TEHAVVÜLİN VELA TECESSÜMİN.

ALLAHÜMME İNNİY ESELÜKE BİVAVİL VAHDANİYYETİ VEL’ELFİL MEA’TUFİLLEZİ HÜVE ASLÜN NEŞ’ETİD DEVRİYETİ VE BİHAİL HAYATİL EZALİYETİ VE BİDALİD DEVAMİL EBEDİYYETİ MİN GAYRİ HASRİN VE VAKTİN VE ADEDİN VELA SAHİBETİN VELA VELEDİN ENTALLAHÜL VAHÜDÜL EHADÜS SAMEDÜ. ALLAHÜMMEC’ALNİ EHADEN MİNEL EHADE VE FERDEN MİNEL EFRADİN VE AHYA NEFSİ Bİ NEFHATİN HÜKMİYYETÜN MİN NEFHATİKE VE RUHANİYETİ MEMDUDETİN BİAZİYMİL İMDADİ HATTA EKÜNÜ RACİYEN MİNESSEADETİ VEL İRŞADİ VECİYHEN BEYNE İBADİKE İLA YEVMİL MİADİ.

ALLAHÜMME İNNİY ESELÜKE BİSADİSSIDKI VESSABRİ VE BİMİMİL MELEKİ VEL MECDİ VE BİYAİL YEKZATİ VEL YAKİYNİ ENTEC’ALENİY SADİYKEN MALİKEN MECİYDEN MÜMECCEDEN BİL YAKZATİ MÜ’TEKİDEN BİLYAKIYNİ MİMDÜDEN MİN AZİYMİN KEREMİKE VE BİSIDDIYKI MİN MELAİKETİKE ESTE’İYNİ BİHİ ALA GAYRİ AİKI BİMEZZERATİN İLELEBEDİ LEM YELİD VELEM YUVLED VELEM YEKÜNLEHÜ KÜFÜVEN EHAD.

ALLAHÜMMEKFİNİ BİKAFİ KİFAYETİKE HATTA LETTECİYÜ İLA EHADÜ MİN MAHLÜKATİKE VENAVNERNİ BİNUVRİ RUHANİYYETİ ZATİKE HATTA EFÜZE Bİ FAİL FEVZİ VENNECATİ BEYNE İBADİKEL MUKARRAKİYNE İNNEKE ALA KÜLLE ŞEYİN KADİYRÜN VE BİL'İCABETİ CEDİYRÜN Bİ RAHMETİKE YA ERHAMERRAHİMİYNE.

Güzel temiz elbiseler giyip mekânı temizlemelisiniz. Salı gününden başlayarak riyazata girilmeli sadece meyve sebze ve zeytin ve zeytinyağı yamalısın ben sadece zeytin ve zeytinyağıyla 3 gün yaşanması taraftarıyım. Is bittikten sonra ihtiyacın olanları yemende bir sorun olmaz. Cuma gecesi olunca gece yarısından sonra yapacağın ise niyet edip 2 rekât namaz kılmalısın sonra 21 besmele 100 istıgfar ve 100 salâvat çakıp 1000 defa ihlâs suresini kıraat et arkasından 40 kere yukarda verdiğim duayı yap. Okuma sırasında cavı tütsüsü kullanmalısın. Okuma bittiğinde acele etme belki zatın sekillenmesi biraz zaman alabilir. geldiğınde ise korkma. İşini gördükten sonra daveti kapatma dualarıyla daveti bitir. burada sunu söylemeliyim ki korunmak için davetin öncesinde ayetel kursi okumalı ve etrafına daire çekmelisin..........
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Hüddam Daveti
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Psişik güçler-Paranormal Olaylar Forumu :: Maji ve Büyü :: Hüddam-
Buraya geçin: